Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 000 Kč bez DPH a máte dopravu ZDARMA
Novinky
11.07.2021
Parametrické vyhledávání
Rozšířili jsme eshop o parametrické vyhledávání. Díky němu můžete pohodlněji a rychleji najít materiály přesně podle Vašich kritérií. číst celé
15.04.2021
Přidali jsme nový článek o fototisku: Jak na černobílé fotografie číst celé
Zobrazit všechny novinky
Nezmeškejte novinky a akce!
  1. Úvod
  2. O NÁS

media-jet.cz je internetový obchod zaměřený na fotografické materiály pro inkoustové tiskárny.
                    
V našem sortimentu naleznete kompletní řadu fotografických papírů od těch pro každodenní použití až to ty nejprestižnější materiály pro výtisky galerijních kvalit. Portfolio médií doplňujeme pomůckami a doplňky pro následné zpracování výtisků. Ať jde o fixační sprej, pravítka, podložky nebo samolepící desky. 

Všechny materiály i příslušenství máme osobně vyzkoušené. Sami s nimi pravidelně pracujeme na profesionální úrovni. Můžete se tedy plně spolehnout na výhradně seriózní doporučení a rady - o svých produktech víme všechno, co potřebujete vědět. A co nevíme, to zjistíme... :-)

Fotografickým tiskem se zabýváme již více než 15 let. Detailně se orientujeme v nejpoužívanějších tiskových technologiích na trhu, ať jde o výrobce nebo jejich jednotlivé modely tiskáren. Dobře známe jejich silné stránky, ale i limity. To vše z dlouhodobého hlediska. K převážné většině současných tiskáren tak dokážeme zajistit technickou podporu či součinnost. 

Fotografický tisk je i náš koníček a proto jeho rozvoji věnujeme maximum našeho úsilí. S upřímným nadšením pomáháme hledat ty nejlepší varianty řešení požadavků od našich zákazníků.  Nalezení té nejlepší odpovědi na klientskou otázku je pro nás vždy tou největší odměnou. 

Jednak nás tyto výzvy prostě baví, ale hlavně  si u našich zákazníků budujeme to nejcennější - jejich důvěru. Jsme si plně vědomi, že důvěra se velmi těžko získává, ale snadno ztrácí. 

Díky tomuto přístupu se z mnohých klientů stali dlouhodobí obchodní partneři a z řady z nich pak naši opravdoví přátelé.

Oslovil Vás náš přístup? 

Nyní můžete v našem příběhu pokračovat i Vy. Podívejte se do našeho obchodu na produkty, které pozdvihnou a ztělesní Vaše fotografické vize. Pokud budete potřebovat pomoc s výběrem, určitě se nám ozvěte. Moc rádi Vám poradíme!

A co o nás řekli jiní?

"Skvělá firma Ing. Tomáše Huška, nabízející zcela nadstandardní služby v oblasti profesionálního inkoustového tisku, týkající se prodeje, servisu, dodávek spotřebního materiálu i obecného poradenství.
Vděčím jim nejen za drtivou většinu mých znalostí fineartového tisku fotografií, ale také jsou mými výhradními dodavateli spotřebního materiálu.

Bez nadsázky mohu říci, že je to právě Tomáš Hušek, díky kterému mohu svým zákazníkům dlouhodobě nabízet jen ty nejkvalitnější služby v oblasti tisku – bez jeho péče, odborných znalostí i kontaktů bych kupříkladu nikdy neobjevil papíry značky mediaJET, ani neměl moji velkoformátovou tiskárnu na tisk fotografií v tak bezvadném stavu!"

Pavel Horák, Kolín